Jahimeestest EJS-i liikmetel on võimalus meediamonitooringut kasutada

Jahimeestest EJS-i liikmetel on võimalus meediamonitooringut kasutada

141
Kuvatõmmis Stationi keskkonnast.

Eesti Jahimeeste Selts kasutab juba mõnda aega Stationi meediamonitooringu teenust. See võimaldab jahimeestel jälgida jahindusteemalisi uudiseid avalikes infokanalites.

EJS-i pressiesindaja Andra Hamburgi sõnul tähendab see võimalus praktikas seda, et igal hommikul kella üheksaks on meilboksis olemas ülevaade eelmise päeva kirjutavast, rääkivast ja näitavast meediast jahinduse osas. „Kõigile neile, kes on huvitatud jahinduse koondinfost on see väga mugav ja hoiab palju väärtuslikku aega kokku. See info leiab kasutamist nii professionaalses töös kui on abimeheks ka jahinduse huvilistele,“ lisas ta.

Station.ee keskkonnas on kõigil liikmetest huvilistel võimalik infovoogu jälgida. Samuti saab tellida omale igapäevase raporti meediakajastustest meiliaadressile. Oma soovist palun kirjutage andra@ejs.ee

Vastavalt EJS-i ja Stationi vahelisele lepingule pole võimalik teatud kanalite terviktekste Stationist lugeda. Küll aga saab Stationi abil kajastusest teada ja igaüks saab huvi korral infot lugeda originaalkanalis.

Meediamonitooringu teenus pakub kiiret ja põhjalikku ülevaadet olulisest infost meedias ja teistes avalikes infokanalites. Selle eesmärk on jälgida ja tuvastada kliendile oluline info, mis avaldatakse enam kui 200 erinevas meediakanalis. Tuvastatud info viited edastatakse klientidele valitud platvormidel, näiteks Station.ee või e-posti teel.