Jahimeeste soodustus Olerexilt ning suvine kütusejaht

Jahimeeste soodustus Olerexilt ning suvine kütusejaht

3241

Eesti Jahimeeste Seltsil ja Olerexil on rõõm teatada, et EJS liikmed saavad suurkliendi soodustust Olerexi tanklatest üle Eesti. Lisaks saad kogu suve jooksul täita Olerexi erinevaid ülesandeid ning võita kingitusi.

EJS liikmelisus on seotud ID-kaardiga, mille esitamisel Olerexi tanklates rakenduvad jahimeestele ja -naistele EJS-i soodustused.

Olerex pakub EJS liikmetele soodustusi ID-kaardi alusel järgmistele toodetele ja teenustele:

  • bensiin, diislikütus, autogaas -3,3 s/l (automaattanklad -2,4 s/l);
  • autopesu -20%;
  • kohv -18%;
  • toitlustus -5% (v.a kuu- või erikampaaniad).

Kui EJS liige soovib headel tingimustel krediitkaardilepingut oma ettevõttele, siis palume täita taotlus Olerexi kodulehel ja lisainfo alla märkida „EJS liige“.

Suvine kütusejaht on aga sinu kaaslane kogu suve, mille raames saad täita erinevaid ülesandeid ja võita kingitusi.

Suvi on ideaalne aeg, mil avastada Eestimaad ja veeta aega lähedastega linnakärast eemal. Mis võiks olla parem kui Olerexi igapäevaselt külastades täidad samuti ka väikseid ülesandeid ja kingime Sulle Kütusejahi täitumisel 30 euro väärtuses kütust ning kaks vahepreemiat. Kui oled eriti kiire, siis võid alati Kütusejahti uuesti alustada ja sügiseks on Sul varuks juba reisiraha pikemateks väljasõitudeks!

Täpsemate kampaaniatingimustega tutvu siin.

Alusta kütusejahti juba täna logides sisse iseteenindusse siin ja tutvu oma esimese ülesandega!

AS Olerex on Eesti suurim kütuste jaemüüja, mille müügiketti kuulub tänaseks pea 90 tanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud eestimaine kütusefirma annab tööd enam kui 600 inimesele ning läbi selge tarneahela kasutamise tagab klientidele kvaliteetse ja 100% lisandivaba kütuse. Olerexi teenitud kasum jääb kodumaale ja sellest valdav enamus reinvesteeritakse Eestisse.