Ilmus laskesporditeemaline raamat

Ilmus laskesporditeemaline raamat

3036

Ilmus laskesporditeemaline Raymond Priori raamat „Sisekümne seisund: vaimne tugevus laskespordis“, mille on eesti keelde tõlkinud Kristina Kiisk.

Raamat püüab vastused leida küsimustele: mis teeb Sinust parema sportlase, kuidas sportlasena edasi areneda ja suuremat edu saavutada, kuidas oma tõelist potentsiaali realiseerida, kuidas treenerina õpilasi efektiivsemalt suunata jpm.

Raymond Prior vastab kõigile neile küsimustele ning aitab vaimselt tugevamaks saada oma raamatuga „Sisekümne seisund: vaimne tugevus laskespordis”, mis on peatselt saadaval ka eesti keeles!

Tahad spordis kaugemale jõuda või näha oma õpilasi läbi löömas? Kui vastus on jah, siis on see Sulle kohustuslik kirjandus, olgu Sa sportlane, treener või instruktor! Raamat kulub ära iga ala sportlasele, sest vaimse tugevuse põhimõtted on üheselt rakendatavad igas eluvaldkonnas, kuid ta on kirjutatud ennekõike laskureid silmas pidades. Sellist laskmisspetsiifilist teost, mis käsitleks spordi, kuid eriti laskmise, vaimse poole arendamist, pole eesti keeles meie teada varem ilmunud. Raamat kirjeldab detailselt vaimse tugevuse põhimõtteid, hajutab müüte ja pakub informatsiooni ning oskusi, mis aitab sportlasi, kuid eriti laskureid, oma mõistust efektiivsemalt kasutada.

Raamatu lisainfo ja tellimise leiab SIIT!

Lisainfo saamiseks või küsimuste tekkimisel pöörduge julgelt Kristina või Meelise poole aadressil kiiskshooting@gmail.com.