Gala toimkond kogunes Ugalas

Gala toimkond kogunes Ugalas

2599

2. novembril kogunes Ugala teatris gala toimkond, et vaadata üle peo ettevalmistamine.

Sündmuse peakorraldaja ja koordineerija Madis Kari (Passione Art&Music Agency) oli kokku kutsunud kõik olulisemad peo korraldamisega seotud osapooled. Kohal oli ka toitlustaja Q Catering juhatuse esimees Indrek Otti. Pidulaua pearoad valmivad põdra- ja metssealihast.

Juubeligala heli- ja valguslahendusi aitab kokku panna juba varasemalt kokkutulekutest tuttav Videal esindaja Anton Jegorov, kes toimkonna koosolekul samuti kohal oli.  Koosolekul viibis ka Ugala esindaja Eleri Helimets ning muusik ja jahikultuuri edendaja Andres Peetson. Peo korraldustoimkonnas oli ka üks õhtujuhtidest Triin Roostfeldt. EJSi esindasid EJS tegevjuht Tõnis Korts ja juhiabi Lea Truska.

Koos käidi läbi kogu peo kava, lepiti kokku ruumide lahendused, erinevate tegevuste toimumiskohad. Pidu võtab jumet, lahendamiseks jäid peenhäälestuse küsimused.

Selge on see, et olulisemad osalised on head jahimehed oma kaaslastega, kes 25. novembri õhtul Ugala saali täidavad. Praegu on veel pileteid igas hinnaklassis aga vähenevad iga hetkega.

Seega haara pilet ning näeme juba 25. novembril Ugalas!