Eripakkumine jahimehele! EJS arutas ajakirjaga Looduses koostöövõimalusi

Eripakkumine jahimehele! EJS arutas ajakirjaga Looduses koostöövõimalusi

2118

21. veebruaril kohtusid ajakirja Eesti Jahimees ning loodus- ja hobiajakirja Looduses tegijad, et arutada koostöövõimalusi.

Koosviibimisel osalesid ajakirja kirjastuse juht Tõnu Väät ja peatoimetaja Margo Pajuste, EJSi tegevjuht Tõnis Korts ning ajakirja Eesti Jahimees peatoimetaja Jaanus Vaiksoo ja toimetaja Andra Hamburg.

Tõnis Korts tutvustas uue loodusajakirja tegijatele seltsi tausta ning rääkis jahindusest ja jahimeeste kaasaja väljakutsetest laiemalt. Samuti tutvustasid EJSi töötajad ajakirja Eesti Jahimees lähemalt. Koos arutati ka võimalikke kokkupuutepunkte ning räägiti kuidas jahindust laiemale publikule lähemale viia.

Tõnu Väät rääkis ajakirja tegijatest lähemalt, muuuhulgas nenditi, et neil on kahepeale varasemalt kokku ligi 50 aastat meediakogemust. Samuti tõdeti, et ajakirja eesmärk on laiapõhiselt (nii matka-, looduse-, jahi, kalanduse-, fotograafia- kui toiduvaldkonnas) jagada praktilisi nõuandeid ning suunata lugejaid rohkem loodusesse.

Ajakiri Looduses on praktiline ajakiri, mis jagab loodusega seotud hobidega põnevaid ideid ja nippe. Lugeda saab nii Eestimaa loodusest üldisemalt, muuhulgas ka jahindusest, kokkamisest jpm. Ajakirja toimkonda kuulub ka tubli jahimees ja EJSi liige Vahur Sepp.

Edaspidi plaanib EJS loodusajakirja ka jahindusalast nõu ja sisendit anda, et  jahindust saaks kajastada arusaadaval viisil veel laiemale publikule.

Ajakiri Looduses tegi hea pakkumise EJSi liikmetele, mille siinkohal edastame.

Pakkumine Eesti Jahimeeste Seltsi liikmetele!

Tellides uue ajakirja “Looduses” veebruarikuu jooksul, saad kingituseks 20-eurose kinkekaardi ning osaled suures loosis, kus juba märtsi algul loositakse lisaks kõigi tellijate vahel välja vinge motokoer ja 50 x 50 eurost kaupluse Vobla kinkekaarti. Vajuta personaalse pakkumise kasutamiseks SIIA!

https://www.voblafishing.ee/et/c/ajakiri-looduses-tellimine