EJSis arutati Kütiliini võistlussarja tulevikku

EJSis arutati Kütiliini võistlussarja tulevikku

3979

Naistepäeval 8. märtsil kogunesid Kütiliini huvilised EJS tegevjuhi kutsel Kuristiku tänava õppeklassi, et arutada Kütiliini võistlussarja tuleviku üle.

Seni 10 aastat sarja vedanud Jaan ja Tõnis Balodised teatasid, et annaks heameelega teatepulga üle.

Arutelus osalesid: Arles Taal, Pauli Saag, Igor Homin, Heino Sadam, Arne Kärmas, Andres Lillemäe, Tõnis Korts, Oliver Leif, Triin Roostfeldt ja Sven Rannaväli. 

Koosoleku põhiülesanne oli arutleda Kütiliini võistlussarja edasise korraldamise üle, leides vastused küsimustele, kas, kuidas, millal ja miks võiks või peaks võistlussarja korraldama. Arutleti aktiivselt teema üle ning kõlasid väga erinevad mõtted. Ühes olid aga kokkutulnud ühel meelel- sari peab jätkuma.
Algupärane idee võistlusel oligi jahilaskmise oskuste parandamine.

Ka EJSi põhikiri näeb ette laskespordi arendamist. Räägiti jahimeeste motiveerimisest, auhindadest ja erinevate klubide ja lasketiirude praktikatest. Kaaluti ka laskekatsete ja Kütiliini võimalikku ühildamist, samuti kokkutuleku laskmise ja Kütiliini ühendamist. Mõtteid oli erinevaid ja palju. Koosoleku otsus oli see, et me peame olema järjepidevad ja Kütiliiniga jätkama. Kuidas sari täpsemalt jätkub ja kas võrreldes eelnevate aastatega on muutusi, see selgub lähiajal ja siis anname sellest ka teada.

Triin Roostfeldt ja Tõnis Korts