EJS korraldab jahimeeste kokkutulekul fotokonkursi „Seltsis on segasem“

EJS korraldab jahimeeste kokkutulekul fotokonkursi „Seltsis on segasem“

3692

Üha enam jäädvustatakse sündmusi läbi nutitelefonide ning kiireim info levib just sotsiaalmeedia kaudu, mistõttu on Eesti Jahimeeste Selts (EJS) kolinud ka internetti. Nimelt korraldab EJS jahimeeste kokkutulekul fotokonkursi „Seltsis on segasem“.

Selleks pole vaja teha muud, kui tulla jahimeeste 37. kokkutulekule, mis toimub 7.-9. juulini Raplamaal Toosikannu puhkekeskuses ning üles laadida sotsiaalmeediasse (Facebooki või Instagrami) foto teemal „Seltsis on segasem“. Kõige teemakohasem ja ägedam pilt võidab!

Osalemise reeglid ja tingimused

Ootame pilte Jahimeeste kokkutulekust teemal „Seltsis on segasem“. Arvesse lähevad kõik pildid, mis on tehtud vahemikul 07.07.‒08.07.2017 Toosikannu puhkekeskuses.
Foto peab haakuma konkurssi teemaga „Seltsis on segasem“ ning see võib kujutada inimesi, loomi jms melu. Iga osaleja võib esitada kuni kolm (3) fotot.

Foto tuleb üles laadida Eesti Jahimeeste Seltsi jahimeeste kokkutuleku ürituse Facebooki lehele, märkides ära „Seltsis on Segasem“ või kasutades vastavat teemamärki, või laadida foto Instagrami kasutades teemamärki (hashtagi) #seltsisonsegasem, #jahimeestekokkutulek. Pildi juurde võib lisada ühelauselise kirjelduse, mis pildil toimub.

Tööde puhul hinnatakse nii pildi kvaliteeti kui sisu osa. Viimane fotode esitamise tähtaeg on laupäeval, 8. juuli õhtul kell 22.00. Võitjad kuulutame EJS-i kanalites välja esimesel võimalusel.

Võitjad ja auhinnad

Konkursi viiele (5) parimale foto omanikule paneb auhinna välja Eesti Jahimeeste sponsorid.

Auhinna saavad viis parimat (Facebooki ja/või Instagrami) fotot. Auhinnad antakse võitjatele kätte pühapäeval, 9. juunil kell 11.30, mil toimub kokkutuleku lõpetamine ja autasustamine.
Korraldaja jätab endale õiguse kasutada konkursile esitatud töid kodulehel, ajakirjas jms kanalites.

Zürii:
Züriisse kuuluvad ajakirja Eesti Jahimehe poolt välja valitud 3‒4 liiget.

Lisainfo: Andra Hamburg – andra@ejs.ee, tel 5685 4412