EJS kohtus kokkutuleku peasponsoriga

EJS kohtus kokkutuleku peasponsoriga

2139
Vasakult Liivimaa Lihasaaduste Wabriku turundusjuht Tiina-Maarja Heinla, ulukite kokkuostu direktor Kaupo Kindsigo, EJSi tegevjuht Tõnis Korts ja Liivimaa Lihasaaduste Wabriku tegevjuht Katrin Noorkõiv. Foto: EJS

29. mail toimus nõupidamine kokkutuleku korralduse osas Liivimaa Lihasaaduste Wabriku esindajatega.

Arutati teemasid, mis puudutasid auhinnafondi, peasponsori esitlusi ja tegevusi kokkutulekul ning muid suursündmust puudutavaid teemasid.

Liivimaa Lihasaaduste Wabrikut esindasid selle tegevjuht Katrin Noorkõiv, turundusjuht Tiina-Maarja Heinla ning uluki kokkuostu direktor Kaupo Kindsigo.

EJSi tegevjuhi sõnul on Liivimaa Lihasaaduste Wabriku puhul tegemist jahimeeste uue ja tubli partneriga, kes väärtustab nii ulukeid kui ka looduskeskkonda ja selle säästvat kasutamist. „Meie väärtused on samad ja see lõi väga hea aluse tihedaks koostööks,“ sõnas tegevjuht Tõnis Korts. „Nad üllatavad jahimehi kokkutulekul oma mahetoodanguga ja kui kõik sujub, saame lisaks ulukitele võrdluseks mekkida ka maheveisest toodetud loodussõbralikke maitsvaid tooteid,“ lisas Korts.

Liivimaa Lihasaaduste Wabriku tegevjuhi Katrin Noorkõivu sõnul osaleb Liivimaa Uluk jahimeeste kokkutulekul koos Liivimaa Lihaveisega. „Liivimaa Uluki ja Liivimaa Lihaveise ühine sõnum on “Loodusega rütmis”, mis väljendub kontseptuaalselt selles, et säilitame looduskeskkonda ning elurikkust meie ümber,“ ütles Katrin Noorkõiv. „ Kokkutulekul tutvustame uut jahimeestele suunatud, ulukiliha väärindavat tooteportfelli ning pakume ka rohumaaveise liha, et rikastada jahimehe toidulauda“ lisas ta.  

Jahimeeste kokkutulek “Tahan lennata” toimub 12.-14. juulini Läänemaal Kiltsi lennuväljal. Kokkutuleku info ja piletid leiab SIIT.