EJS-is arutati uue jahisaate valmistamist

EJS-is arutati uue jahisaate valmistamist

797
Erkki Sarapuu, Tõnis Korts ja Lauri Levo arutasid uue telesaate valmistamist. Foto: EJS

Veebruarikuu viimasel päeval külastasid EJS-i produtsent Lauri Levo koos saatejuhi Erkki Sarapuuga, et arutada uut jahisaate valmistamist.

Eelnevatel aastatel on produtsent Lauri Levo meeskonna poolt toodetud 55 jahinduslikku episoodi järgnevates saadetes: „Victoria püssi ja panniga“ ja „Kahekesi püssi ja panniga“. Uuel hooajal on kavas uue formaadi ja sisuga jahisaate tootmine TV3 jaoks.

EJS-i tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul on viimastel aastatel jahinduses toimunud mitmeid olulisi muutusi. „Eesti jahimeeste seltsi huvi on, et neid toimunud muutusi tutvustada läbi jahisaate ka laiemale publikule. Üks olulisematest muudatustest on see, et jaht on saanud ühiskondlikuks tellimuseks ja ka osaks looduse praktilisest kaitsest. Samuti on jahimehed olulised tegijad suurte taudide, nagu sigade Aafrika katk, tõrjumisel,“ ütles ta.

Valmiv saade tõotab tulla kõrgel professionaalsel tasemel ja vaatajatel on võimalus saada tavapärasest erinevat, aga väga vajalikku ja põnevat keskkonna informatsiooni, seda just keskkonna praktilise koha pealt. Kogenud saatejuht Erkki Sarapuu lisab saatele ajakirjanduslikku professionaalsust ja koloriiti.