EJS-i põdra töögrupp sai kokku

EJS-i põdra töögrupp sai kokku

201
EJS-i ja Keskkonnaagentuuri ühine koosolek. Foto: EJS

2. juulil kogunes EJS-i juhatuse põdra töögrupp Tartu Jahindusklubis, et arutada sügisel algava jahihooaja võimalikke küttimismahtusid.

„Põdra töögrupp jagas kohtumisel Keskkonnaagentuuri esindaja Rauno Veerojaga oma analüüse ja kogemusi erinevate ulukite majandamisel, erinevate ulukite seostest ja kitsaskohtadest, mida jahimehed on täheldanud. Iga aastaga jõuavad jahimehed ja agentuuri seisukohad järjest lähemale üksteisele, mis näitab koostöö vajadust ja selle efektiivsust. Eriti hea meel oli tõdeda, et meie kõige suurema suuruluki, põdra osas langesid nii agentuuri ja jahimeeste seltsi arvamused päris lähedale ja paljuski kattusid. Siit saab edasi minna ainult koostöös,” selgitas töögrupi juht Priit Vahtramäe.

EJS-i juhatus on moodustanud põdra töögrupi eesmärgiga arutleda ühe olulisema jahiulukiga seonduvat. Koos põdra teemadega käsitletakse ka teisi sõralisi. Põdra töögruppi juhib juhatuse liige Priit Vahtramäe.

Tartu koosolekul osalesid EJS-i poolt Priit Vahtramäe, Endrik Raun, Rein Rosenberg, Jaak Volmer, Tõnu Peterson, Jaanus Põldma, Tõnis Korts. Külla oli kutsutud Keskkonnaagentuurist Rauno Veeroja.