EJS 50, Andres Lillemäe 25!

EJS 50, Andres Lillemäe 25!

5915
Andres Lillemäe 25. ametiaasta täitumise puhul märgiga "Metsis". Foto: Andra Hamburg

Sel nädalal, täpsemalt 1. märtsil, täitus Andres Lillemäel EJSis töötamisest 25 aastat.

Tänavu on põhjust tähistada, sest lisaks Eesti Jahimeeste Seltsi 50. juubeli aastale jagub seltsis sünnipäevasid veelgi.

Tegevjuht õnnitlusi üle andmas. Foto: Andra Hamburg

Tegevjuhi asetäitjana ja kogenud jahimehena on Andres oma ametiajal aidanud palju kaasa jahikultuuri ja välissuhete arendamisele, olnud tegev jahitrofeede näituste ja jahimeeste kokkutuleku korraldamisel jpm.

1992. aastal EJSis tööd alustanud Andresel on jahiseltsis ameteid olnud mitmeid. Nimelt on ta töötanud nii peaspetsialisti kui tegevjuhina ning on nüüd üle 5 aasta olnud tegevjuhi asetäitja rollis.

Andres Lillemäe tähistamas 25. tööjuubelit. Foto: Andra Hamburg

Andres meenutab oma ametiaega selliselt, et: „algusest peale on olnud mul unistus, et Eesti Jahimeeste Seltsi ukse kohal on silt, mis on suurte tähtedega välja kirjutatud“ ning lisab, et: „astudes siit uksest sisse, ei ole Sa enam erakonna või mõne muu poliitilise formatsiooni liige, tähtis ametnik või ärimees, vaid Sa oled jahimees.

Tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul on Andrese puhul tegemist targa ja kogenud kolleegiga. „Tal on tohutu suur kogemus ja tänu oma pikale töömeheajale seltsis kindlustab meile erakordase sotsiaalse mälu“, selgitab ta. „See MTÜ puhul on suur väärtus, mida igapäevatöös rakendada“, lisab Tõnis.

Märk “Metsis”. Foto: Andra Hamburg

Andres Lillemäed õnnitleti 25. tööjuubeli puhul märgiga „Metsis“.

EJS soovib Andrese palju õnne ja jõudu edaspidiseks!

Fotomeenutus Andrese EJSi ametiaja algusaegadest