Eesti Loodusmuuseum avab Tammsaare pargis aasta looma näituse

Eesti Loodusmuuseum avab Tammsaare pargis aasta looma näituse

1226

29. augustil, rahvusvahelisel nahkhiirte ööl avatakse Tallinnas Tammsaare pargis näituse „Supervõimekas nahkhiir“. Avamisõhtul kutsutakse kõiki tänavuse aasta loomaga lähemalt tuttavaks saama! 

Tutvust aitavad õhtu jooksul sobitada nahkhiireuurijad Oliver Kalda ja Rauno Kalda ning Eesti Loodusmuuseumi näituse “Hirmus armas nahkhiir” kuraatorid Lennart Lennuk ja Ulla Villem. 

Kell 20.30 avatakse uhiuus näitus Tammsaare pargis – tule kuula salapäraste nahkhiirte supervõimetest! 
Kell 21.00 alustatakse jalutuskäiguga Tallinna vanalinna ümbritsevatel rohealadel – tutvutakse lähemalt linnakeskkonna kui nahkhiirte elupaigaga ja proovitakse nad õhtuhämaruses parkidest üles leida. 
Kell 22.00 lõpetatakse retk Eesti Loodusmuuseumis ning kõigil huvilistel on võimalus nahkhiirtega veelgi paremaks tuttavaks saada loodusmuuseumi näitusel „Hirmus armas nahkhiir“. 

Nahkhiireööl osalemine on kõigile tasuta! Kui oled kindlasti osalemas, anna oma tulekust teada SIIN! Kui sa oma plaanides veel kindel ei ole, pole midagi – liituda võib igal ajal, ka ilma eelneva registreerimiseta. 

“Supervõimekas nahkhiir” on Eesti Loodusmuuseumis avatud näituse “Hirmus armas nahkhiir” lendnäitus. Eesti Loodusmuuseumi ja Eestimaa Looduse Fondi koostöös valminud näitus jääb Tammsaare pargis avatuks 2020 aasta lõpuni. Näituste valmimist toetas Euroopa Liidu LIFE’i programm läbi projekti „Tiigilendlase (Myotis dasycneme) elupaikade parandamine Eestis“. 

Nahkhiirte salapärast ja lummavat elu saab Eesti Loodusmuuseumi näitusel „Hirmus armas nahkhiir“ näha, kuulda ja tunnetada kuni 30.09.2021.

JAGA