Baltic Armaments pakub kokkutulekul kvaliteetset jahivarustust

Baltic Armaments pakub kokkutulekul kvaliteetset jahivarustust

2440

Bränditoodete ja konsultatsioonidega tegelev Baltic Armaments kutsub jahimehi kokkutulekule oma telki kvaliteetset jahivarustust kaema.

Вaltic Armaments OÜ on asutatud 2000. aastal ning pakub konsultatsioone korrakaitse ja riigikaitse asutustele eritehnika ja eritoodete turu küsimustes ning tegeleb bränditoodete edasimüügiga Baltikumis. Aastatega on firma kogemus ja kvaliteedi püsivus aidanud kaasa ka edule jahindusturul.

Вaltic Armaments pakub klientidele ainult parimat nii kvaliteedi kui ka hinna suhtes. Jahimeeste lemmikuks on osutunud Carinthia väliriided, Haix saapad ja Aimpoint sihikud.

Carinthia soojusisolatsioon põhilised kriteeriumid nii professionaalsele kui ka tavakasutajale:

  • kõrgeim termoisolatsioon,
  • väike pakkimissuurus (hästi kokkusurutav),
  • madal kaal,
  • vastupidavus,
  • mugavus,
  • mittekihisev.

Carinthia on tuntud oma kvaliteedi ja mugavuse poolt, alates jopedest kuni magamiskottideni välja.

Nagu nimigi ütleb, on HAIX Scouttrekking jalats mõeldud kõigile, kes tegelevad looduses seiklemisega – jahimehed, sõdurid ja skaudid. See sobib professionaalseks või vabaaja veetmiseks igal maastikul. HAIX Scout on vaid üks laiast jalanõude valikust.

Jahindus ja sport

Paljud suurepärased laskevõimalused jahil juhtuvad äkki. Peab olema alati valmis, juhuks kui uluk ilmub. Aimpoint sihik annab teile tohutu eelise, kus iga sekund loeb. Sihtides mõlemad silmad lahti on näha nii ümbruskonda kui ka looma.

Jääme ootama kõiki oma telki 6.‒8. juulil jahimeeste kokkutulekul Päriseljal! Kogu ürituse info leiab SIIT.