GALERII: Avati Koonga jahiseltsi jahimaja

GALERII: Avati Koonga jahiseltsi jahimaja

1831
EJS-i tegevjuht Tõnis Korts, Koonga jahiseltsi juhatuse esimees Riivo Liin ja juhatuse liige Lembit Miil maja avamisel linti läbi lõikamas. Fotod: EJS

Laupäeval, 18. septembril avati pidulikult Pärnumaa jahimeeste liitu kuuluva Koonga jahiseltsi jahimaja.

Juhatuse esimehe Riivo Liini sõnul oli jahiseltsil jahimaja rajamine juba pikka aega plaanis. „See sai võimalikuks EJS-i poolt taotletud esmatöötluskohtade meetme avanemisel. Samuti tänan kõiki jahimehi ja eelnevaid esimehi, kes on ideed arendanud ja vajalikud ettevalmistused teinud. Tänusõnad kuuluvad ka Pärnumaa Jahimeeste Liidule, kes on hea ja toetav partner olnud,“ sõnas Liin.

Samuti tänas ta naabreid kohale tulemise eest ning jätkuvate heade suhete eest ja ka vallavalitsust, et nendega on senini hea läbisaamine olnud ning avaldas lootust, et see jätkub nii ka tulevikus.

Avasõnad ütles Koonga jahiseltsi juhatuse liige Lembit Miil. Edasi sai sõna EJS-i tegevjuht Tõnis Korts, kelle sõnul on sellise jahimaja rajamine kindlasti üks kõrge jahikultuuri tunnus ja annab tunnistust sellest, et seltsi jahimehed võtavad oma missiooni ulukite hooldamisel tõsiselt ning on plaaninud sellega pikemalt toimetada.

Edasi sai sõna Uno Kask Pärnumaa Jahimeeste Liidust ning naabrid Halinga jahiseltsist – Einar Rannula ja Mart Mölder. Seejärel lausus tervitussõnad Jaanus Põldmaa Aruvälja jahiseltsist. Sõna tervituseks sai ka Lääneranna vallavanem Andres Hirvela. Samuti tervitas kõiki lõõtsamees Heino.

Kõnede lõppedes lõikas tegevjuht läbi lindi ja kõiki oodati majaga tutvuma ja maitsma head ning paremat nii laudast kui metsast.