Aasta õppejõud on Raivo Puhke

Aasta õppejõud on Raivo Puhke

759
Raivo Puhke. Foto: erakogu

Tartu Ülikooli 2022. aasta õppejõud meditsiiniteaduste valdkonnas on sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi funktsionaalse morfoloogia lektor Raivo Puhke, kes on ühtlasi Konguta Jahiseltsi esimees.

Komisjon on selgituses välja toonud, et tänu Raivo Puhkele on üliõpilased saanud tugevad erialased põhiteadmised, mis aitavad ka teistes õppeainetes kiiremini teemasid omandada. Tema loengutes ja seminarides ei ole üliõpilaste sõnul kunagi igav. Raivo Puhke on alati positiivne, innustab õppijaid ning oskab humoorikate väljendite, eluliste näidete ja erakordselt hea selgitusoskusega ka kõige keerulisemad teemad arusaadavaks teha, kirjutab Tartu Ülikool oma kodulehel.

Samuti on näha, kui väga Raivo Puhkele oma eriala meeldib. See motiveerib ka üliõpilasi rohkem pingutama ja kodus ise juurde lugema. Raivo Puhke oskab luua üliõpilastele turvalise keskkonna – küsimusi ei ole piinlik esitada ja õppetöö käigus tekivad huvitavad arutelud. Üliõpilased on motiveeritud loengutes ja seminarides osalema ja ootavad neid alati väga. 

Eesti Jahimeeste Selts ja Tartu Jahindusklubi soovivad Raivo Puhkele värske tiitli puhul õnne! 

Loe lähemalt siit.