12. märtsil toimus kokkutuleku toimkonna koosolek

12. märtsil toimus kokkutuleku toimkonna koosolek

220
Kokkutuleku meeskonna koosolek. Foto: EJS

12. märtsil toimus EJS-i kontoris kokkutuleku EJS-i ja Kaitseliidu ühise meeskonna nõupidamine.

Koosolekul arutati põhiliselt kokkutuleku sisu tootmise teemat. Seda teostab Rakvere Jahindusklubi Jaan Villaku juhtimisel koostöös Kaitseliiduga. Nõupidamisel arutati, millised on tegevused ja võistlusalad, mida saab teha ühiselt. Veel räägiti sellest, kuidas peaks laager paiknema ja missugune võiks olla logistika.

Rutja õppeväljaku puhul on tegemist endise lennuväljaga, mille alal on palju betoonpinda. See on ideaalne parkimisala haagissuvilatele. Seega sellel aastal on kokkutulekul osalejad väga oodatud nende suurte masinatega kohale tulema.

Veel arutati, missuguseid korrastustöid oleks platsil vaja teostada. Kuna vajalik laagripind on suur, siis tuleb kasutusele võtta ka osa metsaalast ja seetõttu tuleb seda eelnevalt korrastada. Koosolekul lepitigi kokku, et seda tehakse ühistel vabatahtlikel tööpäevadel, mis veel selgub.

Esinejatest on praegu kokkulepe sõlmitud reede õhtuse bändiga, kelleks on 2 Quick Start. Kandidaadid on olemas ka laupäeva õhtuks ja pühapäeva hommikuks, aga kuna lepinguid pole veel sõlmitud, siis nende nimesid on praegu vara avaldada.

Järgmine kokkusaamine on märtsi lõpus. Siis arutatakse lisaks sisule ka tehnilisi küsimusi.