VIDEO: autolt löögi saanud kitsed jäeti teele vedelema

VIDEO: autolt löögi saanud kitsed jäeti teele vedelema

826
Pilt on illustratiivne. Foto: Flickr

Murelik liikleja jagas Facebooki leheküljel Märgatud24 Pärnus videot kahest autolt löögi saanud kitsest. Allaajaja olla lõhkunud oma autotuled, aga lahkus ikkagi sündmuskohalt, hoolimata ka sellest, et üks kitsekestest oli veel elus.

“Ma ei tea, mis sorti idioot peab olema, et jätta üks loom piinlema ja teine, surnud loom tee peale vedelema, ohuks kõikidele liiklejatele,” vahendab Delfi. Postituse autori sõnul ütlesid kohale saabunud jahimehed, et neid ei olnud keegi teavitanud. “Seega ei suutnud õnnetuse põhjustaja isegi informeerida inimesi, kes saaks olukorraga tegeleda,” on ta hämmingus.

“Loodan tõsiselt, et sõnum jõuab allaajani ja järsku tuleb mõistus koju tagasi ja hakatakse oma tekitatud jama tagajärgede eest ka vasutama,” põhjendab ta, miks on teinekord sellised julmad kaadrid vajalikud.

Tervist,just selline vaatepilt avanes meile (4.10.19) koju sõites, kaks kitse olid jäänud auto alla Audru kooli juurest suunaga linna poole, viadukti eelsel kurvil. Inimene kes oli kitsed alla ajanud lõhkus oma autotuled ja sellest hoolimata, et üks loom oli ELUS ja tõmbles, lahkus ta sündmuspaigalt. Ma ei tea mis sorti idioot peab olema et jätta üks loom piinlema ja teine surnud loom teepeale vedelema, ohuks kõikidele liiklejatele(kui autost välja astusime siis sõitis meie järel tulnud auto täiskiirusega surnud loomast üle). Kohale saabunud jahimehed ütlesid, et neid ei olnud keegi teavitanud seega ei suutnud õnnetuse põhjustaja isegi INFORMEERIDA inimesi kes saaks olukorraga tegeleda. Loodan tõsiselt, et sõnum jõuab allaajajani ja järsku tuleb mõistus koju tagasi ja hakatakse oma tekitatud jama tagajärgede eest ka vastutama!!

Posted by Märgatud24 Pärnus on Laupäev, 5. Oktoober 2019

EJS tuletab meelde, et teel vigastatud või hukka saanud metsloomadest tuleb teavitada Keskkonnainspektsiooni valvetelefoni 1313.