Veikand tervitab kõiki jahimeeste kokkutulekul ja korraldab vorstikoolitust

Veikand tervitab kõiki jahimeeste kokkutulekul ja korraldab vorstikoolitust

2201
Foto: Veikand

Firma Veikand www.veikand.ee tervitab kõiki jahimehi ja lihagurmaane ka sellel aastal Eesti jahimeeste kokkutulekul.

Täna algava jahimeeste kokkutuleku raames toome huvilisteni uue koolituskava, kus tutvustame võimalusi ja jagame tehnoloogilisi nõuandeid kuidas on võimalik kodustes tingimustes häid singitooteid valmistada. Meie tehnoloog Anita Koik on valmis vastama ka muudele tehnoloogiat ja toiduhügieeni puudutavatele küsimustele.

Vortsikoolituse toimub kaubatänaval Veikandi telgis 08.07.17 kell 11.00.

Koolitusel näitame ja räägime singi soolamisest, sidumisest, võrgutamisest, suitsutamisest, keetmisest ja pakendamisest. Samal ajal valmistame koolituse käigus mõned singid ja koolituse lõpus saavad kõik huvilised kohapeal valminu singi maitset testida. Lisaks saab maitsta meie labori tingimustes valmistaud „Pfefferjäger“ grillvorstikesi. Degusteerimine toimub terve ürituse käigus. Kõik maitseid ja vahendid selleks, et saaksite endale ja oma lähedastele seda pakkuda, leiate jätkuvalt meie e-kaubamajast või müügiesindustest Pärnus ja Türil.

Ootame kõiki huvilisi koolitusest aktiivselt osa võtma ja küsimusi esitama!

Lisaks toob Veikand esmakordselt Teie ette oma uue toodete sortimendi, milleks on naturaalsed liha marinaadmoosid. Samuti on tootevalikus värske-soola kurgid, marineeritud küüslaugud ja marineeritud peedi viilakad, mis on valmistatud meie ettevõtete grupi OÜ-s Viiberg. Loodame väga, et leiate meie uute toodete sortimendist midagi huvitavat ka oma pere toidulauale selle aasta sügis-talviseks hooajaks.

Eesti Jahimeeste Selts ja eesti jahimehed on paari viimase aastaga saanud meie firmale väga oluliseks partneriks. Oleme saanud juurde uusi kliente läbi meie e-kaubamaja ja paljud jahisektsioonid külastavad meie esindusi Pärnus ja Türil.

Koostöös Eesti Jahimeeste Seltsiga sai möödunud hooajal läbi viidud mitmeid jahimeeste koolitusi Toosikannu puhkekeskuses, meie uues õppelaboris Pärnus Välja 7 ja Türil meie ettevõtte müügikeskuses. Seoses tehtud koolitustega oleme saanud palju positiivset vastukaja, mis paneb meile väikese kohustuse võimaluse piires nende koolitustega jätkata ka edaspidi.

 

Soovime kõigile meie kolleegidele ja partneritele kauneid suvepäevi!

Kohtumiseni Toosikannul!

AS Veikand