Valmis jahimeeste kalender 2019

Valmis jahimeeste kalender 2019

3883

Eesti jahimeeste 2019. aasta kalender on nüüd müügil Eesti Jahimeeste Seltsis (Kuristiku 7, Tallinn). Kalender on hea kingitus jahimeestele!

Kalendri hind on 4 eurot, liikmesorganisatsioonile kehtib soodushind 3 eurot alates 10 eksemplarist. Ühes pakis 130tk.

2019. aasta jahimeeste kalender pühendub väikeulukitele ning on kujunduselt teinud väikese uuenduskuuri. Selle sisust aga leiate ikka vana hea jahikalendri, jahiseltside kontaktandmed, päikese ja kuu momendid Paide horisondilt. Lisaks on kalendris ära märgitud jahindusega seotud tähtpäevad ja tähtajad.

Kalendri esikaant kaunistab seekord Peeter Karaski foto vapilinnust – metsisest. Jahimeeste kalendris näeb kauneid ulukifotosid tuntud ja andekatelt Eesti fotograafidelt: Remo Savisaar, Ingmar Muusikus, Erik Mandre, Arne Ader ja Jüri Jõepera. Samuti andis oma panuse noor tunnustatud fotograaf Karl-Ander Adami ja Eugen Kaur.

Nagu ikka, oli ka jahimeestel võimalus oma pilte kalendri jaoks pakkuda. Valituks osutus Kalev Laasti halljäneste foto.

Suur aitäh ka meie reklaamiandjatele: Adavere Meat, Heino&Huntfish, Saare Uluk, Luha, Liiwimaa Lihasaaduste Wabrik, RMK, Arke Lihatööstus, Møller Auto, Läti Safari klubi, Olerex, Vipis, Premia, Latvian Safari Club, Anome ja Matkasport!

Kalendri projekti juhtis toimetaja Andra Hamburg, küljendas Kaido Känd, trükkis Aktaprint.