Valmis jahimeeste kalender 2018

Valmis jahimeeste kalender 2018

4940
Esikaant kaunistab Lauri Tammiku foto ilvesest.
 title=


Eesti jahimeeste 2018. aasta kalender on müügil Eesti Jahimeeste Seltsis (Kuristiku 7, Tallinn). Kalender on hea kingitus jahimeestele!

Kalendri hind on 3 eurot. Liikmetele kehtib alates 10 kalendri ostust (2,5 eurot/tk) hulgihinna soodustus.

2018. aasta jahimeeste kalender pühendub suurulukitele ning on kujunduselt sama, mis eelmiselgi aastal. Selle sisust leiate jahikalendri, jahiseltside kontaktandmed, päikese ja kuu momendid Paide horisondilt. Lisaks on kalendris ära märgitud jahindusega seotud tähtpäevad ja tähtajad.

Sel aastal oli väga raske kalendrisse fotosid valida, kuna laekus üllatavalt suur hulk võrratuid suurulukite pilte. Paraku tuli aga vastav valik teha.

Kalendri esikaant ja sisupilti kaunistab seekord Lauri Tammiku foto ilvesest. Oma fotosid esitlevad jahimeeste kalendris ka tuntud ja andekad Eesti fotograafid: Remo Savisaar, Ingmar Muusikus, Erik Mandre, Arne Ader ja Jüri Jõepera. Samuti andis oma panuse noor tunnustatud fotograaf Karl-Ander Adami. Suur aitäh ka Karl-Jakob Toplaanile, Vahur Poopuule ja Hans-Markus Antsonile oma piltide saatmise eest!

Nagu ikka, oli ka jahimeestel võimalus oma pilte kalendri jaoks pakkuda. Valituks osutus Kalev Laasti talvine hirvepilt.

Suur aitäh ka meie reklaamiandjatele: Adavere Meat, Heino&Huntfish, Saare Uluk, Luha, Arke Lihatööstus, Møller Auto, Eksami Ekspert, Olerex, Vipis, Premia, RMK, Latvian Safari Club, Anome ja Toosikannu puhkekeskus!

Kalendri projekti juhtis toimetaja Andra Hamburg, küljendas Helena Nagel, trükkis Printon.