Teine nädal algas veebikoosolekuga

Teine nädal algas veebikoosolekuga

564
Esimene täiemahuline bürootöötajate veebipõhine koosolek läks edukalt. Jätkame sama praktikaga.EJS-i büroo töötab teist nädalat kodukontorites. Traditsiooniliselt toimus ka sellel nädalal esmaspäevane bürootöötajate koosolek. Seekord küll veebipõhiselt.

EJS-i tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnul pole töös muid muudatusi kui see, et füüsiliselt ollakse eraldi. „Töö tuleb teha nii või naa ja enamus tööst toimub niikuinii telefonis või arvutites,“ ütles Korts „Esimene veebikoosolek läks hästi korda. Osalesime seitsmekesi ja kasutasime meie jaoks uudset Zoomi keskkonda,“ lisas ta.

Traditsiooniliselt tegid töötajad ülevaate eelmise nädala tegemistest ja kõnelesid uuel nädalal planeeritust. Veebilehe ja sotsiaalmeedia toimetaja Andra Hamburgi sõnul uudiseid tuleb regulaarselt. Ajakirja „Eesti jahimees“ peatoimetaja Jaanus Vaiksoo sõnul valmib ajakirja uus number, probleem on aga reklaamitulu laekumisega, mis on teiste allikate kõrval üks ajakirja kulukatja. Kui reklaamikulu tuleb seoses olukorraga riigis väiksem, siis ajakiri ilmumata ei jää. Tegevjuhi sõnul kaetakse puudujääv osa omavahenditest.

Ka lahtisi küsimusi on mitmeid. Noorjahimeeste koolituse osas katsetame üleminekut veebikoolitusele, kasutades sama Zoom platvormi ja ostame vajadusel EJS-ile litsentsi. Ilma litsentsita ja tasuta saab platvormi kasutada korraga 40 minutit, mis on koosoleku jaoks piisav, aga koolituse jaoks vähe.

Samas ei ole selge, mis saab esmakäitluskohtade meetmega. Pöördusime küsimusega Maaeluministeeriumi poole, kusjuures tegime samuti ettepaneku kasutada õppepäevade läbiviimiseks veebiplatvormi ja vajadusel ka meie ruumi Kuristikus, kus oleme loonud vajaliku tehnilise võimekuse. Ootame vastust.

Läheb teine nädal kodukontorites ja senise positiivse kogemuse põhjal võime kõigile liikmetele kinnitada, et EJS on täielikult kohanenud uue olukorraga ja jätkab täiel võimsusel tööd meie jahinduse korraldamisel ja jahimeeste huvide kaitsmisel.
JAGA