Rannarootsi alustab ulukite kokkuostuga

Rannarootsi alustab ulukite kokkuostuga

1512

Head Jahikaaslased!

Rannarootsi Lihatööstus alustab aktiivset ulukite kokkuostu alates 1. oktoobrist.

Oleme teinud kokkostus mõned muutused, et asjaajamine oleks lihtne. Rannarootsi LT ei hakka määrama erinevaid kategooriaid kokkuostul, vaid ostab ühe kilohinnaga kokku. Ulukite kokkuostu hinnakirja leiate Rannarootsi.ee kodulehelt. Teiseks anname jahimehele tagasisidet vastuvõetud nii NAHAGA kui ka nahata ulukirümba kaalu kohta.

Ulukite transport on tasuta. Põdrahooajal 15.septembrist 15.detsembrini tuleme järgi minimaalselt 5 metskitsele, metsseale. Põdrahooajaväliselt tuleme minimaalselt järgi 15 loomale (metskits, mestsiga). Juhul, kui jahimees toob oma transpordiga uluki Kirimäe Lihatööstuse tehasesse, lisandub kokkuostuhinnale 25 senti/kg.

Vastuvõetavad ulukid peavad olema nülgimata, terve kerega, millel on siseelundid, pea, jalad eemaldatud. Juhul, kui ulukikerel on osad rümbaosad puudu nt. sisefilee, arvestatakse automaatselt ostuhinnas -10% maha. Rümba rinnakorv peab olema kinni.

Teenustööna valmistame erinevaid tooteid vt. teenustöö hinnakirja. Samast ulukist saab tellida nii vorsti kui konservi, mille kohta tehakse vastav märge uluki-varumise aktile. Teenustöö tellimise korral toimi ulukiga samamoodi nagu uluki müügi korral – raha asemel saate lihtsalt teie poolt valitud teenustöö. Uluki transport ulukiomanikuga kokkulepitud laadimiskohast teenustöö teostamise asukohta ja valmistoote tagasitoomine on ulukiomanikule tasuta. Kõik kliendid, kes toovad rohkem, kui kümme põtra on iga kümnenda põdra teenustöö tasuta.

Ulukirümpade vastuvõtt toimub aadressil: RANNAROOTSI Lihatööstus AS, Kirimäe, Lääne-Nigula vald, 90805 Läänemaa. Tel: 53 056 712 või 5340 6938