Rakvere Jahindusklubi juhatuse sügisjaht

Rakvere Jahindusklubi juhatuse sügisjaht

2834
Foto: Tõnis Korts

Rakvere JK juhatuse traditsiooniline sügisjaht peeti Varangu JS maadel. Koguneti Mäehansu puhkekeskuses. Kokku oli jahile tulnud ca 30 meest, lisaks kaks ajakirjanikku ajalehest Virumaa Teataja. EJS poolt osales tegevjuht Tõnis Korts. Jahti juhatas Varangu jahiseltsi esimees Mart Leemets, kes viis läbi ka instrueerimise.

Küttida võis kaks põdrapulli ja hunti. Kokku tehti kaks aju ja kogu saak koosnes põtrade fotodest, mida oli teinud õnneliku käega ajalehe fotograaf. Põdralehmi ja vasikaid õnnestus näha paljudel, pullid olid seekord jahimeestest kavalamad. Sellegipoolest olid kõik rahul aktiivselt veedetud jahipäeva üle. Õhtupoolikul koguneti klubi majja, kus tehti kokkuvõtteid möödunud päevast ja arutati jahinduslike teemade üle.

Rakvere Jahindusklubi juhatuse esimehe Raul Vahteri ja tegevjuhi Jaan Villaku sõnul on sellised ühisjahid väga olulised. Igal aastal käiakse jahil erinevas jahiseltsis. Jahimehed näevad juhatuse liikmeid ja tutvutakse erinevate jahtkondade toimetamistega. Kohalik selts saab ka hindamatu kogemuse suure jahi korraldamisel.

EJSi poolt suur tänu Rakvere Jahindusklubile ja Varangu jahiseltsile hästi korraldatud jahipäeva eest! Kivi kotti!

JAGA