Partnerpäev Keskkonnaministeeriumis

Partnerpäev Keskkonnaministeeriumis

2535

Keskkonnaministeerium kutsus neljapäeval, 17. märtsil oma koostööpartnereid osalema partnerpäeval, kus tutvustati käesoleva aasta prioriteete ja räägiti tegevusplaanist. Päeva esimeses pooles tutvustati ministeeriumi ja selle allasutuste olulisemaid tegevusi ning päeva teises pooles said kõik osaleda erinevates töötubades, kus anti iga valdkonna kohta põhjalikum ülevaade. Päeva avas keskkonnaminister Marko Pomerants. Osalejad said näha aastalõpuvideot, kus minister esitles ministeeriumi 5-6 tähtsamat prioriteeti.

Tegevusplaanidest rääkisid keskkonnakorraldusest – Maris Saarsalu, elusloodusest – Marku Lamp, kliimast ja välissuhetest – Meelis Münt, keskkonnakasutusest – Harry Liiv, välisvahenditest – Triin Enden, õigusloomest – Eda Pärtel. Allasutuste nimel võtsid sõna Keskkonnaametist – Andres Onemar ja Keskkonnainspektsioonist – Peeter Volkov.  Peale plenaaristungit suures saalis oli lõunapaus ja siis jätkus päev töötubades. Valida oli nelja töötoa vahel: keskkonnakorralduse töötuba, mida juhtisid Maris Saarsalu ja Aire Rihe, eluslooduse töötuba, mida vedas Marku Lamp, kliima ja välissuhete töötuba, mida juhtis  Meelis Münt ja keskkonnakasutuse töötuba, mida juhtis Harry Liiv.

Eesti Jahimeeste Seltsi poolt osales partnerpäeval tegevjuht Tõnis Korts. Tegevjuht osales eluslooduse töötoas, kus muude teemade kõrval puudutati ka seakatku ja jahindust. Päev oli hästi organiseeritud, tegus ja informatiivne ja selle eest Keskkonnaministeeriumile suur tänu!

keskkonnamin partnerpäev

JAGA