Pärnumaa Jahimeeste Liit võttis hooaja kokku

Pärnumaa Jahimeeste Liit võttis hooaja kokku

4768
osa auhinnatutest Kaimo Kivikas (Kaisma JS), Olev Kuuse (Sauga JS), Raul Tamm (Aruvälja JS), Risto Sõrmus (Koonga JS), Koit Kivikas (Kaisma JS), Jaanus Põldmaa (Aruvälja JS), Ranno Rästas (Jõõpre Js).Pärnumaa Jahimeeste Liidul on kena traditsioon teha jahihooaja lõppedes ühiselt kokkuvõtteid. Seekord koguneti 20. märtsil Pärnus ööklubis Mirage.

PJL aastalõpp1

Sündmuse puhus kombekohaselt lahti Allar Nõmm Orajõe jahiseltsist. Seejärel andis õhtujuht mikrofoni üle avasõnaks PJL juhatuse esimehele Uno Kasele, kes tegi kokkuvõtte hooajast. Edasi sai sõna tervituseks EJS tegevjuht Tõnis Korts, kelle sõnul algab koostöö jahiseltsi tasemelt. Kui jahiseltsis on suhted korras, siis laabub koostöö ka teistega. Jahipidamine on kvaliteetne vaba aja veetmine ja sinna ei mahu tüli ja vaen. Eesti Jahimeeste Seltsi juhatus on 2015 kuulutanud koostööaastaks.

Pärnumaa Jahimeeste Liidu tegevjuht Eero Nõmm oli ette valmistanud autasud tublimatele, kes aasta jooksul silma olid paistnud.

Õhtu sisse mahtus ka traditsiooniline õnneloos, mille käigus võideti erinevaid auhindu. Peaauhinnad väärtuses kuni 200 eurot panid välja Puhas.ee autopesula ja Eesti Uluk OÜ.

Õhtut sisustas ja tantsuks mängis muusikaline kollektiiv, kuhu kuulusid Viljo Tamm ja Agu Tammeorg.JAGA