Mitte lihtsalt kokkutulek!

Mitte lihtsalt kokkutulek!

2294
2018. aasta kokkutulek. Foto: EJS

Kui Eestimaal on suve jooksul palju erinevaid kokkutulekuid, siis on loomulik, et ka jahimehed kokku tulevad.

Jahimeeste puhul ei ole aga tegemist lihtsalt ühe kokkutulekuga. See on meie traditsioon, mis kestab juba üle 50 aasta ning on osa meist. See on meie olemus, meie identiteet!

Võib julgelt öelda, et seni kuni kestame, jätkuvad ka kokkutulekud. Tunnistust sellest, et tegemist ei ole tavapärase nähtusega annab näiteks järgmine seik. Kui 8 aastat tagasi lõime käed Kuusk OÜga tehnilise korralduse osas, siis juba esimesel kohtumisel läksid nende silmad suureks ega saadud aru, kuidas selline kokkutulek on võimalik. „Inimesed tulevad parimal ajal, südasuvel, rõõmuga kokku ja maksavad selle eest raha, võistlevad higimull otsa ees, kuulavad koolitusi ja selle vahele veel pidutsevad ka,“ muljetasid nad toona. Tänaseks on nad aru saanud, et jahimeeste kogukond on isemoodi rahvas, kelle identiteedi osaks on kokkutulek. Selle formaat on sisuliselt 50 aastat olnud sama.

Kutsume kõiki jahimehi sellest haruldasest nähtusest osa saama. Kes jahimees ei ole, aga huviline on, tulgu ikka kohale! Kokkutulek on kontsentraat meie olemusest, see on nagu ülimaitsev põdrakonserv või veelgi parem.

Tule proovi ja sa ei kahetse!

Jahimeeste kokkutulek “Tahan lennata” toimub 12.-14. juuli Läänemaal Kiltsi lennuväljal. Lisainfot saab näha SIIT.