MTÜ Eesti Jahinaised kogusid Ukraina heaks annetusi!

MTÜ Eesti Jahinaised kogusid Ukraina heaks annetusi!

580
Üks MTÜ Eesti Jahinaised saadetisest. Foto: erakogu

MTÜ Eesti Jahinaised tegid sügisel üleskutse koguda Ukraina rindelistele sooja pesu ja raadiosaatjaid, mille nad nüüd Ukrainasse saatsid.

Pooleteise kuuga koguti ka annetusi sooja pesu soetamiseks. Kokku koguti 12 saatjat, 31 pesukomplekti, üle 40 paari sokke, kampsuneid ja jopesid ning talviseid töökombekaid, tekke, magamismatte ja magamiskotte.

„Eks muidugi tahaks rohkem ja ehk saaks ka rohkem, aga tegelikult tuleb ennast kiita ka. Eks olegi kõige kehvem tunne, kui muudki tulevad uudised Ukrainast, inimesed kannatavad, tingimused on kohutavad ja siis tahaks küll vahel silma kinni pigistada ja millelegi muule keskenduda. Siinkohal ütlen, et igasugune abistamine, väikestes ja suurtes kampaaniates osalemine aitab ja iga saadetisega sai ju kaasa saadetud parimad soovid,“ selgitas MTÜ Eesti Jahinaised eestvedaja Maria Põhako.

MTÜ Eesti Jahinaised kutsuvad ka üles kõiki jätkuvalt toetama erinevaid Eesti MTÜ-sid, kes toimetavad abi nii rindele, kui tsiviilisikutele. Rasked kuud on ees ootamas ja iga väike ning suur panus aitab ning hoiab inimeste südamed soojas. Tähtis on, et annetused tehakse enda jaoks kindlatesse kanalitesse, ennekõike Eestis tegutsevatele MTÜ-dele, kes toetavad ukrainlasi humanitaarkriisis. Kindlasti jätkame ka naistega Ukraina toetamist! Kogume jätkuvalt raadiosaatjaid, sooja pesu, konserve, lisaks magamismatte, magamiskotte ja talveriideid. Saadetisi pannakse teele vähemalt korra kuus.