Jahimeeste kokkutuleku peasponsor on Liivimaa Lihasaaduste Wabrik

Jahimeeste kokkutuleku peasponsor on Liivimaa Lihasaaduste Wabrik

2075
Fotol LLW tehase direktor Rait Persidski, EJSi tegevjuht Tõnis Korts ja LLW juhatuse esimees Katrin Noorkõiv. Foto: EJS

Naistepäeval, 8. märtsil Eesti Jahimeeste Seltsis toimunud nõupidamisel kinnitas Liivimaa Lihasaaduste Wabriku (LLW) juhatuse esimees Katrin Noorkõiv, et nende firma on nõus olema jahimeeste 2019. aasta kokkutuleku peasponsor.

Peasponsor paneb välja võistluste esimese koha auhinna väärtuses 2000 eurot. Samuti katab osaliselt teisi kulusid, mis lepitakse korraldajaga eraldi kokku. Firma toetas jahimeeste kokkutulekut esimese koha auhinnaga ka eelmisel suvel. Tookord pandi välja statiiv suurulukite riputamiseks. Milline on selle aasta peaauhind, selgub peagi.

 

Jahimeeste kokkutulekut korraldatakse alates 1968. aastast, mil see toimus Ida-Virumaal Toila-Orul. Sellesuvine kannab numbrit 39 ja toimub Läänemaal Kiltsi lennuväljal 12.‒14.juulini. Tänavune kokkutulek käsitleb senisest enam jahiseltside ja kaitseliidu koostööd. Paljud jahimehed on ka aktiivsed kaitseliitlased. Soovime sel aastal kokkutulekul naiskodukaitsjatega korraldada erinevaid töötubasid, näiteks: esmaabi, looduses hakkama saamise või maastikul orienteerumise teemal. Lennuväljal pakuvad muusikalist meelelahutust Karavan ja Terminaator.