Saada oma pilt jahimeeste kalendrisse (tähtaega pikendati)

Saada oma pilt jahimeeste kalendrisse (tähtaega pikendati)

2755
"Musitavad" leevikesed EJSi aias. Pilt on illustreeriv. Foto: Karolin Lillemäe

Kui kellelgi on veel pilte pakkuda, siis ootame neid 30. septembrini!


Eesti jahimeeste kalender ilmub juba 23. korda. 2017. aasta kalendri teema on inspireeritud rajakaamera piltidest, kus tihtipeale on tabatud hetki justkui jäljendaksid loomad inimtegevust (musitavad metskitsed, keelt näitavad põdrad, armunud karupaar). Inimesed kipuvad armsat looma vaadates unustama, et need võivad olla ohtlikud – teadmine, mida ükski jahimees kindlasti ära ei unustaks.

Seega ootame jahimeeste kalendrisse kaastöid kõikidest lehvitavatest mäkradest, kallistavatest karudest kui ka naeratavatest või silma pilgutavatest metskitsedest.

Ootame laiupidiseid kaadreid (kalendri mõõtmed 340×245 mm). Palume saata pildid originaalsuuruses. Alla 1 MB suuruseid pilte kahjuks kasutada ei saa. Paljud rajakaamera pildid ei sobi oma kvaliteedi poolest, aga otseselt me neid valikust ei välista (2015. a koosnes kalender täielikult rajakaamera piltidest, et kui kvaliteet kannatab, siis miks ka mitte). 

Fotode autoritega lepime kokku honoraris või saame arveldada kalendrites. Saada oma foto 30. septembriks karolin@ejs.ee.

Kalendrisse on võimalik osta ka piiratud koguses reklaami, kiirematele reageerijatele paremad kohad! huvilistel palume ühendust võtta karolin@ejs.ee

JAGA