Jahimeeste kalender 2017

Jahimeeste kalender 2017

8710
Esikaant kaunistab Erik Mandre foto karudest

Eesti jahimeeste 2017. aasta kalender on müügil Eesti Jahimeeste Seltsis (Kuristiku 7, Tallinn) ja meie suuremates maakondlikes klubides. Hind 3 eurot, liikmetele hulgi ostes soodushind. Kalender on hea jõulukingitus jahimeestele!


Jahimeeste kalender tegi 23. väljaandmise aastal läbi noorenduskuuri ning sai endale mõneti uuema välimuse. Sisu pool on oma endises headuses: jahikalender, jahiseltside kontaktandmed, päikese ja kuu momendid Paide horisondilt. Seekord on lisatähelepanu pööratud jahindusega seotud tähtpäevadele ja tähtaegadele. 

Kalendri esikaant ja ka mitut sisupilti kaunistavad Erik Mandre fotod. Lisaks on oma koha jahimeeste kalendris leidnud ka tuntud Eesti fotograaf Ingmar Muusikus ja Jüri Jõepera. 

Nagu ikka, andsime ka jahimeestele võimaluse oma pilte kalendri jaoks pakkuda. Valituks osutusid Kalev Laasti ja Toivo Lepiku saadetud pildid. Suur aitäh ka Evar Ilisson, Rahel Rae, Timo Kangur oma piltide saatmise eest. 

Suur aitäh meie reklaamiandjatele: Chef Foods, Heino, Saare Uluk, Luha, Arke Lihatööstus, Møller Auto, Artemis, Olerex, Vipis, Premia, Riistasiemen OÜ, RMK! 

Kalendri projekti juhtis toimetaja Karolin Lillemäe, küljendas Helena Nagel, trükkis Printon. 

JAGA