Ida-Siberi laika kutsikad ootavad jahimeest!

Ida-Siberi laika kutsikad ootavad jahimeest!

3324
Fotod: erakogu

01.10.2020 sündis Ida-Siberi laikal Sofyl ja Shaganil 12 kutsikat – 6 emast ja 6 isast. Neist mitmel on juba huvilised olemas, aga 4 emast ja 2 isast ootavad omaenda jahimeest.

Loovutamine algab 01.12.2020 ja selleks ajaks on lemmiklooma pass, kenneli tunnistus ning eale vastavad kuurid ja vaktsiinid tehtud. Ka Huntloc annab oma panuse jahikoerte uutele peremeestele andes kaasa iga kutsikaga kingituseks soodsa kupongi. 

Ida-Siberi laika on Eestis küll haruldasem laika, aga siiski sobib ta oma tööomadustelt Eesti metsadesse hästi jahil käima. Ta on visa ja pika otsinguga. Algselt aretatud nii kelgu- kui ka jahikoeraks, soovib ta elada aktiivset elu koos aktiivse jahimehega. Iseloom on tasakaalukas ja inimeste, ka laste suhtes rahulik ning sõbralik. Üldjoontes on ka teiste koertega tasakaalukas ja rahulik. Töötab nii üksi, kui ka teiste koertega.

Kutsikate vanemate sugupuud ning näitusehinded on üleval kenneli registris ja samuti leiab koerte tegemiste kohta infot Instagrammist @karukutt alt.

Kui kellegil on huvi koerte tegemiste kohta või soovivad kutsikaid broneerida, siis võib seda teha numbril 517 9073 või meili teel mariapohakoo@gmail.com.