Hindamisele esitati ligi 200 jahitrofeed

Hindamisele esitati ligi 200 jahitrofeed

5877

Eesti jahitrofeede näitusele esitatavate trofeede esimene hindamisvoor toimus 10. märtsil Pärnus, kus oli hindamiseks esitatud 180 erinevat jahitrofeed.

Trofeeliikide lõikes on andmed esitatud lisatud tabelis. Suur tänu korraldajatele Pärnumaa jahimeeste Liidust. Tänu teile sujus hindamine suurepäraselt. Suur tänu jahimeestele, kes võtsid vaevaks korrektselt etikeeritud trofeede saatmise hindamisele.

Palume kõigil trofeesid esitanud jahimeestel veelkord üle vaadata hindamistulemused ning anda märku trükivigade esinemisest e-posti aadressil: kaarel.roht@ejs.ee.

Trofeesid hindasid eksperdid: Peeter Hussar, Eero Nõmm, Jaan Liivson, Jaak Jäme, Alar Kuusik, Koit Kivikas, Kaido Kivikas, Väino Lill, Mait Mägi, Jaan Ärmus, Tiit Rammul, Janno Lang, Anne Reitel, Priit Teder, Virgi Plaks, Arvi Lepisk, Andres Lillemäe, Eda Pärtel ja Kaarel Roht. Assistentidena aitasid asjale kaasa Mihkel Uudikas, Eiko Kaldoja, Tarmo Sillandi, Andres Ruusmaa ja Kalev Pitsal. Suur tänu tehtud töö ja nähtud vaeva eest!

Hindamise tulemusi on võimalik näha SIIT.

Järgmised hindamisvoorud on kohe-kohe tulemas.

Jahimehed!!! Kui te tahate olla mõnusad, tublid ja asised, nii nagu seni, siis võtke vaevaks oma trofeede korrektne varustamine vajamineva teabega. Trofeedele palume kirjutada selgelt ja loetavalt järgmised andmed: küti nimi, küttimise koht jahipiirkonna täpsusega, laskmise kuupäev (sõralistel), teistel liikidel laskmise aasta. Ja kui on lastud looma vanus määratud, siis ka see. Kui te seda suudate teha, siis uskuge meid- eksperdid on teile väga tänulikud.