FACE sai uue peasekretäri

FACE sai uue peasekretäri

3344
FACE uus peasekretär Ludwig Willnegger. Foto: FACE

Euroopa jahimeeste katusorganisatsioon FACE valis eile, 20. veebruaril, uue peasekretäri, kelleks sai Ludwig Willnegger.

Ludwig omab kõrgharidust põllumajandusteaduse ning õiguse erialal ning tal on Belgia ja Saksamaa kodakondsus. Ta kasvas üles jahitraditsioone austavas peres ning omandas jahitunnistuse juba 16-aastaselt Baieris.

Varasemalt on Willnegger töötanud Euroopa talupidajate keskliidus kaks aastat ning Saksamaa ühes suurimas jaeketi esinduses kaheksa aastat. Lisaks räägib ta FACE kolme ametliku (inglise, prantsuse ja saksa) keelt ning tal on laialdased kogemused Euroopa äriasjades ning mitmekesine jahikogemus üle Euroopa. FACEl on hea meel Euroopa jahimeeste tuleviku nimel koos Ludwiguga n-ö uut peatükki alustada.

Willnegger on uue ameti üle väga rahul: „Mul on hea meel FACEga liituda ning tahaksin tänada juhatuse presidenti Michl Ebnerit ning liikmeid selle erakordse võimaluse eest“.

Uus peasekretär peab jahipidamist Euroopa üheks kultuuripärandi osaks. Samuti on tema arvates jahimeestel otsene roll Euroopa looduse kaitsmisel ja bioloogilise mitmekesisusse panustamisel.

Jahipidamise tulevik sõltub peasekretäri sõnul inimese ja looduse vahelise sideme tugevdamisest, vastutustundlikult tegutsedes ja jätkusuutlikut jahipoliitikat järgides. „FACE peasekretärina on mu üheks suureks väljavaateks aktiivne koostöö organisatsiooni liikmete ja teiste huvirühmade vahel, et saaksime omavahelisi teadmisi ja kogemusi ühendada“, selgitas Ludwig.