Eesti esindus jõudis Tšehhi trofeenäitusele kohale

Eesti esindus jõudis Tšehhi trofeenäitusele kohale

2887
Metskitsesarvede väljapanek on u 30 meetri pikkune

Eesti Jahimeeste Seltsi esindus rahvusvahelisele trofeenäitusele Viva Natura 2015 Tšehhi Vabariigis Lysa nad Labemis on kohale jõudnud. Tšehhist raporteerivad EJSi tegevjuhi asetäitja Andres Lillemäe ja juhiabi Lea Truska. 

Trofeenäitus on ühendatud suure jahimessiga. Teisipäeva hommikul enne avamist on kohale jõudnud ja oma ekspositsiooni 7600 m2 üle seadnud tšehhikeelse kataloogi järgi ligi 200 jahindust erineval moel tutvustava ettevõtmise.

Müügipokside kõrval on kohal Klub trubacu, Klub sokolniku, Klub fotografu prirodu, Klub Damy ceske myslivosti. Trofeenäituse teevad sellel korral rahvusvaheliseks ametlike andmete järgi Slovakkia, Sloveenia, Soome, Leedu, Läti, Eesti, Gruusia, Venemaa, Ungari ja Valgevene jahimeeste osalemine oma trofeenduse ja jahinduse tutvustamisega. Eelmiste aastate põhjal oodatakse ligi 100 000 külastaja.

Kui veel trofeede kollektsioon ka kohale jõuaks. Seni on Eesti boks mõnus ruumikas vanade sõprade ja tuttavate kogunemiskoht – eksponaadiks värvikas EJSi tegevjuhi asetäitja.

 natura-viva-2015

JAGA