Anome avas eksklusiivse relvabutiigi

Anome avas eksklusiivse relvabutiigi

9213
Foto avamiselt: perefirma juht Igor Selezov (vasakult esimene), kaupluse juhataja Külli Vutt ja ärijuht Simona Selezov.

Jahimeestele ja nende sõpradele ning loodushuvilistele hästi tuntud Anome avas täna, 9. aprilli pärastlõunal Tallinnas eksklusiivse relvabutiigi. Tegemist on ainulaadse relvade väljapanekuga kogu Baltikumis. Perefirmat juhtiv Igor Selezovi sõnul on see tema elutöö. Igor kiitis avamisel oma peret ja kollektiivi, kes on talle selles ettevõtmises igati abiks olnud. 22 aastat vana Rakverest pärit perefirma laienes 8 aastat tagasi pealinna ja 6 aastat tagasi alustati relvade müügiga. Eksklusiivseks teeb butiigi eelkõige soliidne relvade väljapanek. Huvilised saavad valida 300 eri relva vahel. Avamisel külalisena viibinud EJS tegevjuhi sõnul on väikese Eesti riigi jahimeestele sellise butiigi avamine suursündmus. Jahimeeste tsunftile on jahipood koht, kuhu tullakse mitte ainult ostma, vaid ka suhtlema. Tegevjuhi asetäitja Andres Lillemäe sõnul suhelda Anomes osatakse. Ta kiitis ka perefirma juhti Igorit, kes on osanud pere ja kollektiivi orkestrina harmooniasse häälestada.

Anome on esindatud Rakveres ja Tallinnas kolme kauplusega. Butiik on neist uhkeim, mis on ehitud peremehe poolt kütitud ja Elton Vogti poolt emotsionaalsetesse kujudesse voolitud trofeedega.

EJS esindajad soovisid avamisel karu jõudu, mägra töökust ja rebase kavalust ja kinkisid heade soovide kinnituseks reinuvaderi pildi. Jõudu sõbralikule kollektiivile ja soojad soovitused klientidele. Külastage kindlasti uut butiiki ja Te ei kahetse! Anomes osatakse kliente hinnata.

JAGA