Ummammuudu kokkutulekule Võrumaale

Ummammuudu kokkutulekule Võrumaale

3243
Võrumaa Jahimeeste Seltsi juhatuse esimees Mati Kivistik ja EJSi tegevjuht Tõnis Korts kokkutuleku teemadel arutamas

19. veebruaril viis jahimeeste 36. kokkutuleku korraldusmeeskonna tee kokkutuleku paika üle vaatama. 

Koosolekul osalesid: Võrumaa Jahimeeste Seltsi juhatuse liikmed Mati Kivistik, Toomas Kaun, Heino Ojaperv, Ülo Tulik, Arvo Kivi ja Arvo Kõva. Lisaks siis maaomanik Arno Kirsimägi. EJSist Tõnis Korts, Andres Lillemäe ja Karolin Lillemäe. 

Võhandu puhkekeskus Kääpal (Võrumaa) on igati valmis jahimehi 8.-10. juulini vastu võtma. Telklaagri ala on sellel aastal märgatavalt suurem, juba on ka naabermaa omanikuga läbi räägitud, et osa telkimisplatsi saab sinna rajada!

Kämpinguid ja muid majutuskohti on küll vähe, kuid Võru ööbimiskohad on u 5 km kaugusel ning lisamugavuste soovijad saavad endale vajadusel seal koha leida. Paluti ka rahvast informeerida, et samal ajal toimub Võru Folk, et kes on majutusasutustest huvitatud, peaksid varakult vaatama hakkama! 

Üldiselt arutati programmi ja üldkorralduslike küsimuste üle ning vaatati üle kogu ala. Seejärel ootas meid Võru jahimaja, kus ees ootas soe tuba ja laual oli valmis soe söök!

EJSi esindajad tänavad võrukaid sooja vastuvõtu eest! On näha, et kokkutuleku korraldamine ummammuudu on endale südameasjaks võetud ning jääme ootama suve!

Kokkutuleku plats
Kokkutuleku telkimisplats. Siin on ruumi rohkem kui küll
Kokkutuleku II koosolek4
Taga taustal paistab peamaja, kämpingud, võrkpalliplats.
Kokkutuleku II koosolek2
Korraldamise juurde käib ka pisut jahijuttu

 JAGA