Tornator sai 10

Tornator sai 10

1629
Foto: Tõnis Korts

Eesti suurimaid metsaomanikke Tornator Eesti OÜ sai 10 aastaseks. Sündmust tähistati pidulikult Kuke turismitalus Harjumaal. EJS-i poolt käis õnnitlemas tegevjuht Tõnis Korts.

„Arvestades seda, et maaomanikud on üha enam organiseeritumad ja toimub maade konsolideerumine on koostöö maaomanike esindusorganisatsioonidega jahimeestele oluline, võiks isegi öelda ülioluline“ ütles EJS tegevjuht Tõnis Korts. „Oleme täna Eesti mõistes suur ja edukas organisatsioon. Et see lugu sellisena jätkuks, on konstruktiivne koostöö maaomanike esindusorganisatsioonidega nii Eesti jahindusele kui ka jahindusorganisatsioonidele eksistentsiaalse tähtsusega“ lisas Korts.

Tornator OÜ on jätkusuutlikku metsade majandamist väärtustav ettevõtmine. EJS viis neile kingituseks Soome-Rootsi päritolu kunstnike vendade Wrightide poolt joonistatud pildi jahimeeste vapilinnust Metsisest. Kingitust üle andes lisas tegevjuht, et metsis sümboliseerib mitte ainult jahimeeste seltsi ja jahimeeste väärtusi vaid ka kestlikku metsade majandamist.
JAGA