VAATA JÄRELE! Kokkutuleku võistluste võitjad!

VAATA JÄRELE! Kokkutuleku võistluste võitjad!

736
Kokkutuleku võistluse üldvõitja - Mõniste Jahiselts. Foto: EJS

12.-14. juulini toimus Läänemaal Kiltsi lennuväljal jahimeeste kokkutulek “Tahan lennata”, kus jahimehed pidid võistlema kümnel jahinduslikul võistlusalal.

Tulemused on kättesaadavad SIIN (võistluse nimele vajutades avaneb tabel):

  1. juhtide võistluse tulemused
  2. kokandusvõistluse tulemused
  3. peibutamise tulemused
  4. jahisarve puhumise tulemused
  5. kutsemeistrivõistluse tulemused
  6. viktoriini tulemused
  7. jahijutu-taidluse tulemused
  8. stendivõistluse tulemused
  9. haavlilaskmise tulemused (individuaalarvestus) (meeskonnaarvestus)
  10. kuulilaskmise tulemused (individuaalarvestus) (meeskonnaarvestus)

1. Juhtide võistlus (paberlennuki võistlus)

1 Kullavere Jahiühistu 
2 Are Jahimeeste Selts
3 Saarte Jahimeeste Selts

2. Kokandusvõistlus (põdraribi küpsetamine)

I Põltsamaa Jahiselts 
II Saarte Jahimeeste Selts 
III Massiaru Jahiselts

3. Peibutamisvõistlus (punahirve ja šaakali peibutamine)

I Valga Jahimeeste Ühistu
II Saarte Jahimeeste Selts
III Pühaste Jahiselts

Jahisarve puhumise võistlus

I Tammistu Jahiselts 
II Kullavere Jahiühistu 
III Põltsamaa Jahiselts 

Kutsemeistrivõistlus (viktoriin + laskmine)

I Keila Jahiselts 
II Rimmu Kütid
III * Saarte Jahimeeste Selts (lisaküsimustega)

Viktoriin

I Tihemetsa Jahiselts 
II Jõgeva Jahimeeste Ühistu
III Mõniste Jahiselts

Jahijutt-taidlus “… annab tiivad”

I Keila Jahiselts
II Mõniste Jahiselts
III Rimmu Kütid

Stendivõistlus “Ka luuavarrest võib pauk tulla”

I Sangla Jahiselts 
II Tartu Jahindusklubi
III Mõniste Jahiselts

Haavlilaskmine

individuaalarvestus 

üldarvestus

I Tõnu Kirs 
II Tauri Tamm
III Thomas Soosaar

juuniorite arvestus

I Romet Viiber
II Mait Mägi
III Mark Kihu

naiste arvestus

I Aili Popp 
II Aarika Jõgiste 
III Tooni Vellend

veteranide arvestus

I Alo Ling 
II Jaak Volmer 
III Lembit Mihkelstein

superveteranide arvestus

I Enno Jeržov
II Ain Tukk 
III Oskar Paukku

Meeskonna arvestus

I Kullavere Jahiühistu (Thomas Soosaar, Kaupo Kindsigo, Mark Kihu)
II Jahindusühistu Uluk II (Enno Jeržov, Kalev Kikerpill, Ain Vihermets)
III Ida-Viru Jahimeeste Selts (Romet Viiber, Siim Suvi, Viktor Beregov)

Kuulilaskmine

Meeskonna arvestus

I  Mõniste Jahiselts
II Tartu Jahindusklubi
II Elva Jahiselts

Individuaalarvestus

üldarvestus

I Hellar Sile
II Villu Pook
III Hillar Loot

juuniorite arvestus

I Mait Mägi
II Romet Viiber
III Kaspar Miggur

naiste arvestus

I  Aili Popp
II Janika Loos
III Kairit Kiin

veteranide arvestus

I Villu Pook
II Eigo Jõhvik
III Tiit Nairis

superveteranide arvestus

I  Arne Kärmas
II Valdu Reinaas
III Arvo Kivi

Jahimeeste 39. kokkutulek, nimega “Tahan lennata” toimus 12.-14. juulil Haapsalus Kiltsi lennuväljal. Kogu sündmuse info leiab SIIT.