Jahikoerte päev ja Eesti hagijate show Palmses

Jahikoerte päev ja Eesti hagijate show Palmses

3255
16. augustil toimub Palmse mõisas jahikoerte päev ja Eesti hagijate show. 
 
Päeva eesmärgiks on tutvustada ja populariseerida jahikoeri kui pereloomi. Jahikoerte päeva raames toimub kõigi jahikoeratõugude tutvustus ning palju demonstratsioonesinemisi. Näha saab linnu veest toomist, seisukoera tööd, verejälje ajamist, hurtade jooksu ning tehisurgu. Lisaks veel laat, töötoad, elav muusika ning palju toredaid tegevusi kogu perele. 
 
 
Üritus piletiga. Piletid sisaldavad pääsu kõikidesse Palmse mõisa hoonetesse ja näitustele, atraktsioone ja tegevusi mõisas ja hobupäeval. Kuni 15-aastased lapsed (k.a) tasuta. Koeraga näitusel osalejatele koos nende peredega tasuta sissepääs. 
Kontakt: Ave Paulus 53327893, ave.paulus@keskkonnaamet.ee
 
Korraldajad:
SA Virumaa muuseumid, Keskkonnaamet, Kennelliit, Eesti Jahimeeste Selts, Eesti Jahikoerte Tõuühing, MTÜ Eesti Hagijas, MTÜ Jahikool, Eesti Jäljekoerte Klubi.
 
Eesti hagija omanikele

Olete oodatud koos oma koeraga osa võtma jahikoerte päevast kaunis Palmse mõisas. Tervele perele toimuva ürituse raames toimub eesti hagijate näitus nii paberitega kui ka paberiteta oma tõu esindajatele. Mida rohkem, seda uhkem! Kohtunik Maret Kärdi. Palun anna enda tulekust teada, täida registreerimisvorm.

 Näitus on mitteametlik ja annab kõigile hagijaomanikele võimaluse vabamas õhkkonnas saada hinnang oma koera tõulisusele. Lisaküsimuste korral palun pöördu Piret Voorti poole: piret@eestihagijas.ee, telefon 555 67898.

 JAGA