Hiiumaa jahimeeste seltsi juhatuse laiendatud istung

Hiiumaa jahimeeste seltsi juhatuse laiendatud istung

2170
vasakult: Anu Sarapuu, Arvi Toss, Märt Rajaveer, Arvo Maivel, Marko Pruul, Tiit Paulus, Harri Kattel, Denis Lukas, Tõnis Teidla, Janno Üksik. Foto: Tõnis Korts

Teisipäeval, 13. septembril toimus Hiiumaa JS juhatuse laiendatud istung. Koosolekut juhatas juhatuse esimees Tiit Paulus. Lisaks juhatuse liikmetele oli kohal ka Tahkuna jahiseltsi esindaja.

Päevakorras oli EJSi tegevjuhi Tõnis Kortsu sõnavõtt jahinduse aktuaalsetel teemadel, lepingute sõlmimine maaomanikega ja muud küsimused. Tegevjuht puudutas oma sõnavõtus seakatku alast koostööd ja rääkis kevadisel üldkoosolekul vastuvõetud EJS väärtustest rahvusliku jahinduse arendamisel. Samuti vastas küsimustele.

Tiit Palus andis ülevaate olukorrast lepingute sõlmimise protsessist maaomanikega. Samuti selgitas läbirääkimiste käiku HJS tegevjuht Anu Sarapuu. Toimus elav arutelu, mille tulemusena otsustati jätkata läbirääkimisi, kuni on leitud pooli rahuldav tulemus. Koosolekul osalejad kinnitasid, et jahimeeste tihe koostöö on oluline. Lepiti kokku ka Hiiumaa jahimeeste ja EJSi edaspidistes ühistegevustes.
JAGA