Header Image
Banner
FACE koduleht
CIC koduleht
Banner
Banner

Märka metsist!

Print

Metsis.A.Üprus
Kevad on vaieldamatult ilusaim aastaaeg. Loodus tärkab. Hall ja sompus metsapilt on äkki hakanud muutuma klaariks ja tasapisi ka värvi muutma. Seni pea hääletu metsaalune on ühtäkki täis lindude vidinat. Saabuvate hanede ja kurgede parvi ei jõua ära lugeda.
Kuid on üks liik, kes pole vahepeal ära lennanudki. Samas pole teda nagu ka eriti näha olnud. Ja ometi on tegemist meie metsade ühe suurema linnuga. See on metsis, meie vapilind.

Read more...

 

Jahiulukite küttimine 2013/2014 jahihooajal

Print

2013/2014 jahihooaja küttimisstatistika on leitav SIIT

Allikas: Keskkonnaagentuur

 

Pärsama Lasteaia lapsed käisid metsas ulukit märkamas

Print

Saaremaa märka ulukit1
Esmaspäeval, 21.aprillil, käisid Pärsama Lasteaia vanema rühma lapsed metsas jahil - fotojahil, et märgata ja jäädvustada jälgi, mida ulukid sinna jätnud olid.

Read more...

 

EJSi volinike koosolek

Print

Volinike koosolek

Eesti Jahimeeste Seltsi volinike koosolek toimus kolmapäeval 16. aprillil algusega kell 11.00 Veskisillal Türi-Allikul Järvamaal. Päevakord sisaldas kahteteist punkti. President Margus Puust informeeris, et esindatud on 168 volinikku 189-st. Valiti häälelugejad ja mandaatkomisjon, kes kontrollis esindatud volinike volitusi. Koosoleku juhatajaks valiti EJSi asepresident Priit Piilmann ja protokollijaks Lea Truska.

Read more...

 

FACE liikmete aastakoosolek

Print

FACE 3 4.14

10.04 algas Rootsis, Rootsi jahimeeste organisatsioonile kuuluvas keskuses Öster Malmas Euroopa jahimeeste katusorganisatsiooni FACE liikmete aastakoosolek. Tegemist on igakevadise koosolekuga, mis seekord keskendus Põhjamaade jahindusele ja suurkiskjate probleemile.

Read more...