Header Image
FACE koduleht
CIC koduleht
Banner

Nüüd müügil jahimeeste kalender 2015

Print

Kalender 2015 esikaas

Jahimeeste kalender 2015 nüüd müügil!

Esimene omanäoline kalender Eestis sisaldab ainult rajakaamera pilte, mis peegeldab kõige ehedamal kujul meie metsades toimuvat. Kalendrid on tänasest müügil EJSis, peatselt tulevad müüki ka meie liikmesorganisatsioondisesse. Hind 3 eurot. Liikmesorganisatsioonidele hulgi ostes soodushind! Pakis 25 tk. 

 

 

TV3: põdrajaht Pärnumaal

Print

safe image
Väljalõige videost

30. oktoobril näitasid TV3 seitsmesed uudised põdrajahti Pärnumaal. See videolõik demonstreerib ilmekalt seda, mis juhtub siis, kui kokku saavad kõrge professionaalsus nii ajakirjanduse kui ka jahimeeste poolt. Kõrvale jääb topeltmoraal ja väärastunud arusaam kaasaegsest looduskasutusest ning räägitakse asjadest nii nagu nad on. Eesti Jahimeeste Selts kiidab nii professionaalseid ajakirjanikke TV3 seitsmestest eesotsas Mart Mardisaluga kui ka Kaisma Jahiseltsi liikmeid eesotsas Koit Kivikasega. 

Vaata klippi SIIT

 

 

Jahinduskonverents „Teaduspõhine jaht on kestlik“

Print

EJSi „Märka ulukit“ aastat kokkuvõttev jahinduskonverentsMärka ulukit 2014 logo

„Teaduspõhine jaht on kestlik“ toimub 13. novembril 2014. a.

Tallinnas Loomaaia keskkonnaharidusmajas Ehitajate tee 150.

Põhiettekanded: Vilniuse Ülikooli professor Egidius Bukelskis, Eestimaa looduse tundjad ja kaitsjad Tiit Maran, Alex Lotman, Uudo Timm ja Rauno Veeroja.

Read more...

 

"Märka ulukit!" Kehra Gümnaasiumis

Print

marka-ulukit-kulas-jahimees-andres-uprus-1
Esineb Andres Üprus. Foto: kooli erakogu

Teisipäeval, 28.10 viis Andres Üprus Kehra Gümnaasiumis läbi jahindusteemalise infopäeva aasta teemal "Märka ulukit". Kuna jahindus ei ole kindlasti ainult kitsa huviringkonna teema, siis tuleb sellest aegajalt rääkida ka neile, kes teemaga igapäevaselt otseselt kokku ei puutu. Samas peaks jahindus olema kogu ühiskonna huviorbiidis, on ju elusloodus meie kõigi ühine vara.

Read more...

 

Oktoobrikuu juhatuse koosolek

Print

EJS juh 10.14
Valgamaa Jahimeeste Ühistu võeti EJSi liikmeks vastu. VJÜ esindajat Rein Rosenbergi tervitavad EJSi president Margus Puust ja tegevjuht Tõnis Korts.

Neljapäeval, 23. oktoobril toimus EJSi juhatuse korraline koosolek. Päevakord oli mahukas ja koosnes tosinast punktist. Koosoleku avas ja juhataja oli EJS president Margus Puust.

Read more...