EJS naistöötajate koolitus- ja motivatsioonipäevad

EJS naistöötajate koolitus- ja motivatsioonipäevad

1958

Eesti Jahimeeste Seltsi naistöötajate, EJS ja KKM vahelise halduslepingu täitjate täiendkoolitus toimus 8.–10. septembril Saaremaal ja Vilsandil.

Meeldivas töises õhkkonnas tutvuti Saaremaa ja Vilsandi saare loodusväärtustega, jagati kogemusi, vahetati teavet, arutati päevaprobleeme. Saarte JS juht Ive Kuningas edastas oma kogemusi erinevate arvutiprogrammide võimaluste kasutamisel jahidokumentide väljastamisel, loendus- ja ulukivaatlusandmete kogumisel.

Selgub, et meie naistöötajad on äärmiselt hõivatud nii töö- kui tööväliste kohustustega, ühist sobivat päeva oli raske leida. Seekordsetel koolituspäevadel osales 7 naistöötajat: Anne Reitel ja Anne Vasarik Põlva Jahiseltsist, Anne Sulg Võrumaa Jahimeeste Seltsist, Kaisa Kann Valgamaa Jahimeeste Ühistust, Anu Sarapuu Hiiumaa Jahimeeste Seltsist, Ive Kuningas Saarte Jahindusklubist, Lea Truska EJS-st.

Osalejad leidsid, et selline ühine kokkusaamine vaheldumas huvitava loodusretkega on vajalik ning töö-alaselt asendamatu teabeallikas. Lepiti  kokku, et järgmisel aastal toimuvad koolituspäevad septembrikuu 2. nädalal, et kõigil soovijatel oleks võimalik oma ajakavas sellega aegsasti arvestada.

Fotod: Anne Reitel, Lea Truska

img_5994
Erialakoolitus: hallhülge luustik
img_5946
Erialakoolitus: metssigade tegevusjäljed Vilsandi lõunarannal (Kulpri)
img_5857
Erialakoolitus: Kormoranid Vilsandi tuletorni all

20160909_175427 img_5808 img_5902
JAGA